Загадкове зникнення речових доказів на 2,2 мільйона у Києві. Підозрюють бухгалтера поліції

За сприяння головної бухгалтерки одного з районних управлінь поліції міста Києва невідомі особи заволоділи більш ніж 2,2 млн. грн., що були речовими доказами у кримінальному провадженні.

Як повідомляє прес-служба столичної прокуратури, невстановлені особи, вступивши у змову з бухгалтеркою, подали до канцелярії підроблене рішення суду щодо повернення вилучених коштів, які перебували на відповідальному зберіганні у фінансовому секторі райуправління поліції,.

У результаті невідомому, який до того ж користувався підробленим паспортом, видали $57,5 тис., 28,5 тис. євро, 37 тис. рублів РФ та 3306 гривень (станом на час скоєння злочину – загалом понад 2 млн. 230 тис. грн.).

При цьому, як установлено слідством, ще задовго до цих подій справжній власник згаданого паспорта звернувся до правоохоронних органів із приводу його втрати.

Київська місцева прокуратура №9 повідомила про підозру головній бухгалтерці, яку викрито в шахрайстві в особливо великих розмірах. Вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу.

Зараз ведеться робота задля встановлення інших співучасників злочину, в тому числі серед працівників правоохоронних органів.

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.