Заарештовано понад півтонни золота, вкраденого режимом Януковича

Загальний збиток, завданий державі екс-президентом Януковичем та його оточенням, становить близько 40 мільярдів доларів.

За кордоном було заарештовано більш ніж півтонни золота, вкраденого і вивезеного з України оточенням екс-президента України.
Про це повідомив заступник Генерального прокурора України Євген Єнін, передає Іnsider.

“Буквально кілька тижнів тому, в рамках співпраці з однією європейською країною, нами отримано інформацію про арешт великої партії золота, йдеться про більш ніж півтонни”, – сказав Єнін.

За його словами, загальний збиток, завданий державі екс-президентом Януковичем та його оточенням, становить близько 40 мільярдів доларів.

Зазначається, що 1,5 мільярда, заарештованих в Україні, вже повернуті до державної скарбниці.

Також він повідомив, що на сьогодні в різних юрисдикціях, переважно європейських країн, заарештовано активів оточення Януковича на суму, еквівалентну 200 мільйонам доларів.

“Тим не менш рано говорити, що нами втрачено всі можливості для виявлення інших активів, вкрадених режимом Януковича”,– резюмував він.
4 серпня 2017 року Апеляційний суд Києва наклав арешт на вертолітний майданчик на Парковій дорозі в Києві, будівництво якого пов’язують з екс-президентом Віктором Януковичем.

Також раніше повідомлялося, що активи екс-міністра доходів та зборів Олександра Клименка в розмірі 20 мільйонів доларів заморожені в Ліхтенштейні. Правоохоронці твердять, що розслідують 36 кримінальних проваджень, під підозрою перебувають 27 колишніх високопосадовців, оголошених у державний розшук. На майно 13 з них накладено арешт, котрий стосується 30 одиниць автотранспорту, 8 одиниць водного транспорту, 57 земельних ділянок, 164 житлових об’єктів, 15 нежитлових, 32 гаражів, а також картин, ікон, цінних речей та зброї.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.