За рік у Києві постануть 64 нові об’єкти велоінфраструктури, обіцяють у мерії

Незабаром розпочнеться прокладання велосипедної доріжки на Набережному шосе. Про це розповів заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

У планах столичної влади на поточний рік також облаштування велодоріжок на вулицях Борщагівській, Милославській, Чорнобильській, проспектах Степана Бандери та Космонавта Комарова, Столичному шосе.

При цьому, повідомляє КМДА, заступник мера відзначив: «За минулий рік розмітка для велосипедистів з’явилася на проспектах Палладіна, Правди, бульварі Дружби народів, вулиці Заболотного – загалом на 13 вулицях».

Окрім того, за словами Дмитра Давтяна, у місті побільшає пунктів велопрокату. У найближчих планах – облаштування перехоплюючих велопунктів у чотирьох районах– Оболонському, Деснянському, Голосіївському та Дарницькому.

«Це має бути інвестиційний конкурс. Компанія-переможець буде повинна не лише облаштувати власне велопункти, а й здійснити благоустрій територій. Узагалі ми плануємо, що до 2020-го мають з’явитися 64 нові об’єкти велоінфраструктури», – підсумував чиновник.

На цю тему також читайте: 

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.