За рік у Києві кількість мільйонерів зросла на 25 відсотків

Згідно з результатами цьогорічної кампанії декларування, у Києві 2941 особа вказала у деклараціях суму доходу більшу, як 1 млн. грн., що на 589 осіб (25%) більше, ніж у 2017 році.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявила начальник Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко.

“Загалом, столичні мільйонери задекларували 36 млрд. 505 млн. грн., що на 73% більше, аніж торік. Вони мають сплатити податку на доходи фізичних осіб на суму 1 млрд. 930 млн. гривень і більш як 270 млн. гривень військового збору”, – повідомила Демченко.

Вона зауважила, що публічні люди також активно декларували свої доходи.

“Під час нинішньої кампанії декларування лише представників шоу-бізнесу ми нарахували 111, з яких 23 – народні артисти України”, – розповіла посадовець столичної ДФС.

За її словами, найбільша кількість мільйонерів мешкає у Печерському (614), Шевченківському (545) та Голосіївському (314) районах столиці.

“Є цікаві дані фіскальної служби Києва: найстаршим декларантом цьогорічної кампанії виявився 99-річний мешканець Солом’янського району столиці, який задекларував 8 млн. грн, а батьки наймолодшого декларанта – 3-річного мешканця Святошинського району – відобразили у декларації про майновий стан та доходи отримання малюком спадщини на суму 64 тис. грн”, – зауважила керівник Головного управління ДФС у Києві.

Нагадаємо, 2 травня 2019 року в Україні завершилась кампанія з подання громадянами декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік.

За підсумками декларування-2018 доходи понад 1 млрд. грн. задекларували три особи.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *