Вчені з’ясували, які чоловіки найбільше приваблюють жінок

Чим чоловік сильніший, тим він привабливіший в очах жінок, з’ясували австралійські вчені. Дійти до таких результатів науковцям допомогли 160 жінок, які не перебувають у стосунках з чоловіками. Їм показали фотографії чоловічих торсів (без обличчя) і попросили учасниць оцінити їхню привабливість.

Найспокусливішим 70% жінок одностайно визнавали найбільш м’язисте і сильне на вигляд тіло. Додатковим фактором, що впливає на привабливість, є високий зріст і стрункість. Зайву вагу жінки назвали недоліком, однак якщо при цьому чоловік був сильним, його зараховували в категорію “привабливий”. Жодна жінка не назвала привабливим кволе або жіноподібне тіло.

Результати дослідження суперечать популярній теорії, за якою існує певний поріг фізичного розвитку і розміру м’язів, після якого чоловіче тіло вже не так приваблює жінок. Прихильники цієї теорії пояснюють це тим, що сильні чоловіки хоч і вигідні для забезпечення сім’ї ресурсами,  однак вони менш схильні цим займатися, ніж слабші чоловіки, і це  робить їх менш привабливими.

Нове дослідження австралійців доводить, що сильне м’язисте тіло таки приваблює жінок. Це може буде пов’язано з тим, що представниці слабкої статі обирають силачів, сподіваючись на кращий генетичний матеріал, який ті передадуть своїм нащадкам, і здатність краще захистити родину у випадку небезпеки.

Результати свого дослідження науковці опублікували в журналі Royal Society journal Proceedings B.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.