В Єгипті штрафуватимуть настирливих торговців

Єгипетських торговців, які настирливо пропонують свій товар, почнуть штрафувати. Відповідні поправки до Закону про захист старожитностей прийняв парламент Єгипту. С​ума штрафу – 10 000 єгипетських фунтів ($ 565).

Захищаючи іноземних туристів від атак настирливих місцевих торговців, влада намагається надати єгипетському туризму “цивілізований імідж”. Посилення правил поведінки представників приватного бізнесу, які за східними традиціями настирливо припрошують іноземців на всіх значущих туристичних об’єктах приурочено до відкриття нового Великого Єгипетського музею.

За будь-які домагання до туристів з нав’язливим проханням щось купити прямо зараз або зазирнути в магазин, щоб купити сувенір “у доброго знайомого”, або “сісти на білого верблюда”, єгипетських торговців і їхніх “агентів” штрафуватимуть на суму в 10 000 єгипетських фунтів, яка вдвічі перевищує розмір середньої місячної зарплати в країні.

Під заборону потраплять і торговці всередині туристичних об’єктів чи музеїв.

Щоправда, терміну введення штрафів офіційно не визначили: очікується, що вони запрацюють з осені. Не зрозуміло, які служби стежитимуть за виконанням закону і штрафуватимуть торговців-порушників.

Нововведенням задоволені далеко не всі. Спікер парламенту Єгипту Алі Абдул Ааль заявив, що такого порушення як “домагання до туристів” не існує в жодній країні світу, і така торгівля – частина “єгипетського укладу життя”.

Водночас про необхідність навести лад на території історичних пам’яток в Єгипті йшлося давно через численні випадки шахрайства. Це стосується всього комплексу нелегальної торгівлі й іншого бізнесу, в тому числі, прокату верблюдів.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *