В Одесі невідомий п’яту добу обстрілює вікна багатоповерхівки, а поліція не реагує

В Одесі невідомий п’яту добу тероризує жителів багатоповерхівки, стріляючи по вікнах іноді вдень, а інколи вночі. Люди зверталися в поліцію, але дочекалися реакції, лише коли інформація про стрільця дійшла до журналістів, повідомляє ТСН.

Коли вікна пані Уляни обстрілювали, то у кімнаті був її 12-річний син. Він міг стати мішенню. У хлопчика досі стрес. “Дитина дуже злякалася. У школі зараз карантин, а тому ми відвезли його до дідуся й бабусі, бо бути один у квартирі він не може”, – каже постраждала Уляна Лисак.

За кілька днів стрілець уже цілився в квартиру поверхом нижче. Її власницю, що саме сиділа за комп’ютером, перелякав дзвін битого скла. У вікні жінка побачила отвір від кулі. “Зляклася дуже. Страшно. Хто знає, що цій людині прийде в голову наступної хвилини”, – розповіла Людмила Шкуренко.

Жителі будинку обривали телефони поліції, але кажуть, що копи не їхали, а обстріли тривали. “Вони мали б відреагувати ще 25 числа, коли були постріли. Ми їх викликали, але дільничий нічого не хотів робити”, – каже голова ОСББ “Філатова 64” Зоя Хлинова.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *