Чому депутатку Льовочкіну не можна виключити з української делегації в ПАРЄ

Народного депутата з фракції “Опозиційна платформа – За життя” Юлію Льовочкіну не можна виключити з української делегації в ПАРЄ, незважаючи на її голосування на підтримку повернення російської делегації в Асамблею.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку написала глава української делегації Єлизавета Ясько.

“Щодо Льовочкіної в делегації в ПАРЄ або усім, хто запитує “чому Ясько не виключає Льовочкіну з делегації за її голосування в ПАРЄ”. Згідно з правилами ПАРЄ, кожна делегація національних парламентів створюється за квотним принципом з представників усіх фракцій. Це є обов’язковим принципом при формуванні делегації і якщо ця умова порушується – повноваження не затверджуються. Ні я, ні хто інший не має права включати або виключати когось з делегації”, – написала вона.

Також Ясько підкреслила, що відповідно до принципу вільного мандату кожен член делегації має право голосувати на власний розсуд, а делегація формується з усіх парламентських сил.

“Я не даватиму оцінку вчинку пані Юлії, ця справа її партійних босів і виборців. Відмічу, що інші 11 членів делегації, у тому числі і я, проголосували проти усіх рішень щодо повернення Росії в ПАРЄ”, – вважає голова постійної делегації України в ПАРЄ.

Як відомо, депутат фракції політичної партиії “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко заявив, що бажання депутата “Опозиційної платформи – За життя” Юлії Льовочкіної брати участь у осінній сесії ПАРЄ від України призведе до того, що у ПАРЄ буде звучати позиція Кремля та кума власника Кремля – Віктора Медведчука.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *