В Києві відкрився творчий Центр для дітей переселенців тa воїнів АТО

В столиці нарешті з’явився заклад культури, який опікуватиметься дітьми та молоддю із сімей постраждалих в результаті військових дій на Сході України тa дітей воїнів АТО.

Творчий Центр, про який його організатори нещодавно тільки мріяти, було створено на базі національного талант-шоу “Війна не забере твою мрію”, котре в минулому році відбулося уже тричі. А віднині у цього успішного проекту з’явився свій дім, розташований на території житлового комплексу «Енісейська Садиба», де днями і відбулося його урочисте відкриття.

«Пріоритетне завдання Центру – психологічна реабілітація дітей, які пережили жахіття війни шляхом залучення їх до творчих занять (хореографії, вокалу, театрального мистецтва та ін.) та консультацій з психологом. За 2016 рік за допомогою арт-терапії більше ніж 60 дітей та батьків змогли не лише адаптуватися до нового оточення, а й відкрити у собі нові таланти, щиро посміхнутись та повернути віру у себе та мрію», – розповідає головний організатор проекту Юля Бартєнєва.

Вона також поділилась з «Українським репортером» своїми творчими планами: «В цьому році будемо проводити багато заходів із залученням дітей та їх батьків – талант-шоу, концертів, творчих зустрічей, майстеркласів. Крім того, ми хочемо розшири контингент дітей і молоді, з якими працюватимемо у напрямку арт-терапії, розкриття та розвитку їх талантів. Це і багатодітні сім’ї, діти сироти та малозабезпечені українські родини».

Слід також зазначити, що в Центрі, до якого можуть звернутися всі бажаючі, працюють справжні майстри своєї справи, а діти повертаються до соціуму і опановують високе мистецтво на безкоштовній основі.

Підготувала Марина Ховрах

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *