В історичній частині Печерська під ділянки освоюють вже площу

В історичній частині столичного Печерська кам’яним парканом огороджують площу. Свого часу тут було виділено по 9 соток чотирьом громадянам. 

А початок цієї історії такий: 5 грудня 2008 року на сесії Київради (міський голова – Леонід Черновецький) було безкоштовно виділено чотири земельні ділянки в Печерському районі, в Козятинському провулку громадянам – громадянам: Галині Вайнштейн, Володимиру Шарію, Володимиру Ковалю і Антоніні Олешко. Кожному по 9 соток.

Ця земля була роздана «з метою будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд» (!). Всі ділянки знаходяться в історичній частині міста, на печерських пагорбах.

Власне, ці ділянки являють собою площу якраз навпроти Співочого поля, біля музею Другої світової війни, біля Лаври. Колись ця площа була закріплена за музеєм війни і виділялася установі для паркування екскурсійного, туристського транспорту. Як бачимо, тепер ця плоша має інше призначення – для “будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд».

На думку знавців містобудівної сфери, щоб завуалювати таке  нахабство з “прихватизацією” площі, а також уникнути підозр, непотрібних запитань, свого часу комбінатори з міських структур присвоїли цим наділам нові адреси – Козятинський провулок, 1, 3, 5, 7. Прокуратура “копала” ці факти, але справа “заглохла”.

Дуже швидко четверо щасливців одержали земельні акти і… продали печерську земелю. Згодоом ділянки “пішли по руках”, тобто по ланцюжку перепродажу. Шукайте, хто власник…

Але ж рано чи пізно все таємне стає відомим. Сьогодні, схоже, дав про себе знати “господар”. На ділянках встановлюють капітальний, високий паркан з каменю. Тимчасову споруду? Начебто є дозвіл міської влади…

Сьогодні цим парканом огороджують площу, тобто 4 ділянки

Цікаво, чи звернуть увагу на це оземелювання правоохоронні структури, КМДА, Київрада? А ми далі розкажемо, як розвивалися події і яким чином, в чиїх інтересах відбувалася “прихватизація” печерських пагорбів.

На фото: так виглядала ця площа десять років тому.

Фото: “Український репортер”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *