Українцям масово надходять смс-повідомлення від МОЗ щодо коронавірусу

У неділю, 15 березня, українцям почали масово розсилати смс-повідомлення від Міністерства охорони здоров’я з рекомендаціями, як уберегтися від зараження коронавірусом.

У зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 МОЗ України рекомендує: за можливості залишатися вдома; мити/дезинфікувати руки і обмежити контакти; у випадку поганого самопочуття – звернутися до лікаря. Рекомендуємо утриматись від поїздок за кордон. Транспорт у країні працює в штатному режимі. “Укрпошта” доставляє пенсії та грошові виплати за звичайним графіком. Офіційні рекомендації: covid19.com.ua”, – ідеться в смс.

Зазначимо, що мобільні оператори скасували плату за дзвінки на гарячі урядові лінії, пов’язані з коронавірусом. Також не береться плата в роумінгу на дзвінки гарячої лінії Міністерства закордонних справ України та інших державних установ.

Україна від 16 березня на два тижні закриє в’їзд до країни для громадян іноземних держав. Від 17 березня упродовж наступних двох тижнів будуть закриті пункти пропуску через державний кордон України для авіаційного, залізничного та автобусного пасажирського сполучення.

В Україні зареєстровано три лабораторно підтверджені випадки COVID-19. Один з них – летальний.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *