Українці в соцмережах відреагували на скарги міністерки освіти про малу зарплату

Українці у соцмережах відреагували на скаргу міністерки освіти Ганни Новосад про малу зарплату. “Не треба злити людей. Більшість мріяла б про таку зарплату”, – пишуть користувачі Фейсбуку.

Назар Приходько, громадський активіст, блогер:
“Міністр освіти і науки Анна Новосад каже, що не змогла б утримувати дитину на зарплату у 36 тисяч…Кхм…
У нас з дружиною Лидия Юрьевна є доця Яся, їй станом на 20.01.2020 3 рочки і 2 місяці, і знаєте – ми якось утримуємо за менше. І іграшки і одяг і солодощі… Важкувато звісно, подекуди і не вистачає, давайте говорити прямо, але тягнемо.
Так це ми – журналіст та блоґер і лікар Охматдиту які проживають у столиці України! А скільки батьків мають і того менше?А у скількох батьків не вистачає на ЕЛЕМЕНТАРНІ речі та потреби для дитини або ж дітей?
Я вважаю подібну заяву Новосад хамською і зверхньою по відношенню до тисяч і тисяч батьків України”.

Alina Horoshilova: А Гончарук стверджує, що українцям повинно 4500 вистачати, щось тут не те, хтось бреш.

Вячеслав Ільченко: Думаю, тут доволі просте пояснення. Пані міністерка тепер уже хоче обслуговуватись по VIP-класу, а це коштує грошей іншого порядку.

Olga Burda: Наша Галя балувана?)

Nataliia Fedorchuk: Дивно, коли говорячи про дітей, вживають слово утримувати. Дай Бог, щоб у всіх батьків вистачило Любові, щоб дитина повірила в себе; Уваги, щоб побачити і допомогти розвинути її здібності; Розуміння, щоб дати зрозумілі відповіді на важливі для неї питання; Часу, щоб мати безліч щасливих спільних вражень; Взаємопозуміння між батьками, щоб відчуття щасливого дитинства дало крила у перспективне майбутнє! Все інше менш важливе.

Андрій Кардаш: Купи собі хомячка, його дешевше утримувати.

Wanda Rozvadovsky: Так вони ж себе вважають вищими за холопів, і себе з ними не порівнюють.

Також українці висловили думку про те, що міністерка освіти спершу повинна пропрацювати вчителем, потім директором школи, щоб мати практичний досвід роботи в освіті, й лише після цього отримувати місце в уряді.

Олена Смирнова: Людям, які нічого не знають про реальне життя, не можна довіряти такі посади.

Анна Щевченко: Міністр освіти спершу повинна пропрацювати вчителем, потім директором школи, щоб мати практичний досвід роботи в освіті, й лише після цього отримувати місце в уряді. Пишуть з помилками, закони приймають сцмнівні, не знають потреб працівників освіти.

“Дуже простий вихід – звільнитися. Йти у школу простим вчителем. Там обіцялося більше, може, дочекаємося”, – зазначили користувачі.

Ольга Лень, урналістка також прокоментувала скаргу міністерки:

Трошки про цинізм і зарозумілість.

Міністерка освіти Ганна Новосад пафосно розказує, як не хоче бути у когось на утриманні. Але хоче накопичити на міністерській посаді, аби було за що виховувати дітей.

Хороше бажання, в цілому. Але є нюанси. Ось пані Новосад каже: «Зараз моя зарплата на руки в середньому складає 36 тис. грн, це на 10 тис. грн. менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, я не маю часу ходити в кіно… Але якщо ви мене запитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка має думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсію, то безперечно цього не вистачить… Також у мене зараз немає сім’ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати… Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплату…”

А ось дізнаємося з її власної біографії, що ніде крім міністерства вона в своєму житті не працювала. До 2014 року навчалася і стажувалася. У березні 2014 року працевлаштувалась у Міністерстві освіти і науки України. Спочатку обіймала посаду радника Міністра освіти і науки Сергія Квіта. З листопада 2014 по грудень 2017 року очолювала управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН. У грудні 2017 року була призначена на посаду генерального директора директорату стратегічного планування та європейської інтеграції. З 29 серпня 2019 — міністр освіти і науки України.

А де ж взялося власне житло? Дивимося декларацію. Квартира на 103 квадратні метра набута у власність 2008 року, коли пані Новосад щойно закінчила середню школу і навчалася в Києво-Могилянській академії. Цікаво, як працюючи за все життя всього 4 роки і ті в міністерстві вона має власне житло? Отже – квартира ніяк не зароблена пані Новосад, а скоріше подарована кимось. В кращому випадку, батьками.

Виходить, що чиний міністр освіти якраз і бачить себе виключно на утриманні – то у батьків, то у держави. І не маючи ніякого досвіду роботи в реальній конкурентній економіці дозволяє собі повчати суспільство, як облаштовувати комфортне життя самої пані Новосад за державний кошт.

Звичайна собі мажорка з претензіями.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *