У ВООЗ заспокоїли: через інтернет коронавірус не передається

Останнім часом навколо мережі зв’язку 5G ходить дуже багато чуток. Для прихильників теорії змови, ідея встановлення вишок зв’язку нового покоління стала справжнім клондайком для чергових підозр. Про чіпування і тотальне стеження говорилося вже неодноразово. Проте нещодавно пройшов новий міф, про те, що з допомогою веж 5G може передаватися… Коронавірус! Однак Всесвітня організація охорони здоров’я вже розвіяла цей міф.

ВООЗ повідомляє, що коронавірус фізично не може передаватися через радіохвилі. Це апріорі неможливо. Єдині підтверджені шляхи передачі COVID-19 – повітряно-крапельний, а також через предмети. Тому Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує людям носити маски і рукавички, а також не торкатися руками обличчя, не вимивши попередньо їх.

Також ВООЗ нагадує, що пандемія COVID-19 є в багатьох державах, де немає ні єдиної вишки 5G, а у деяких немає навіть 3G. Тому прихильникам теорії змови в черговий раз діяти за принципом “сам придумав – сам повірив”. Ніяких доказів передачі COVID-19 через радіохвилі немає, і не буде, оскільки це апріорі неможливо.

Like

Світлана

Редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *