У Варшаві підтопило метро, вокзали, урядові будівлі і навіть дім прем’єра

У зв’язку з інтенсивними грозовими опадами у понеділок ввечері у Варшаві, затоплено багато вулиць, будинків, вокзалів, станцій метро, міністерств тощо.

Про це повідомляє варшавська міська рада у Фейсбуку.

За інформацією мерії Варшави, у результаті сильного дощу у місті випало понад 40 л води на 1 кв. метр.

Підтопленими виявились приміщення міністерства сім’ї, праці та соціальної політики, міністерства внутрішніх справ і адміністрації, а також міністерства навколишнього середовища.

“У результаті інтенсивних опадів дощу у Варшаві випало понад 40 л на 1 кв. метр. Востаннє такого масштабу опади спостерігалися два роки тому”, – повідомила заступниця мера Варшави після засідання кризового штабу.

За її словами, завдяки швидкій реакції усіх служб ситуацію вдалося опанувати.

Рятувальники у Варшаві отримали у місті 741 повідомлення про допомогу щодо ліквідації наслідків затоплень. Йшлося, наприклад, про затоплення дитячого шпиталю, станції метро “Ратуша Арсенал”, дитячих садків.

Як інформують польські метеорологи, упродовж 10-ти хвилин у деяких районах міста випало 22 мм опадів. Відтак, затопленими були багато важливих комунікаційних вузлів польської столиці, частина центрального вокзалу, три міністерства, слідчий ізолятор та багато інших місць.

Від складних погодних умов постраждав і будинок прем’єра Польщі Матеуша Моравецького.

“Через Польщу знову проходять зливи. Сьогодні, як і багато жителів Варшави, я провів вдома (насправді в підвалі) вечір, усуваючи наслідки зливи, яка пройшов над помешканням, в якому я живу”, – розповів Моравецький у Фейсбуку.

Як зауважують польські метеорологи, такі інтенсивні опади трапляються, але є доволі рідкісним явищем.

Like

Світлана

Редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *