У центрі Києва СБУ перевіряє документи та автомобілі

СБУ проводить безпекові заходи у Печерському та Шевченківському районах Києва, зокрема в урядовому кварталі та на прилеглих територіях.

Як повідомляє Служба безпеки України, заходи відбуваються з урахуванням правового режиму воєнного стану за безпосередньої участі Управління державної охорони України, Національної поліції, Військової служби правопорядку ЗСУ та Угруповання сил і засобів оборони міста.
Метою є перевірка контрдиверсійного захисту державних об’єктів, а також посилення безпеки мешканців столиці та осіб, щодо яких здійснюється державна охорона.

За безпосередньої участі представників Управління держохорони оглядають території та окремі приміщення (помешкання, офіси, місця загального користування багатоквартирних житлових будинків, закладів сфери громадського обслуговування тощо) для виявлення заборонених предметів. Також здійснюється перевірка громадян, які перебувають в урядовому кварталі.

Можливі обмеження проходу та проїзду вулицями Києва, перевірка документів, огляд автомобілів.

СБУ просить громадян із розумінням ставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що посвідчують особу, дотримуватися режиму комендантської години.

Читайте також: Нові подробиці затримання полковників-зрадників

Фото:”Український репортер”

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *