У США винайшли ліки проти COVID-19

Американська компанія з Каліфорнії Sorrento Therapeutics запевняє, що знайшла ліки проти COVID-19.

Про це повідомляє Foxnews.

В компанії кажуть, що в них є антитіло, яке за чотири дні на 100% виводить коронавірус з організму, та ще й захищає від повторного інфікування.

“Ми хочемо наголосити: ліки існують. Є рішення, яке працює на 100%,“ – розповідає керівник Sorrento Therapeutics доктор Генрі Джі.

Sorrento Therapeutics обіцяє у п’ятницю, 22 травня, офіційно оголосити про відкриття антитіла STI-1499. Fox News пише, що йдеться про “стовідсотково ефективне лікування” COVID-19.

Ба більше, людям, у яких буде це антитіло, не потрібно дотримуватися дистанції, але вони будуть захищені від інфікування ще тривалий час.

Антитіло STI-1499 огортає вірус та запобігає його проникненню до клітин людини. Увесь процес лікування займає три – чотири дні.

“Якщо віруси не можуть проникнути в клітину, вони не можуть розмножуватися. У підсумку вони вимирають. Організм очищається від вірусу,” – пояснив доктор Джі.

Він переконує, що ці ліки навіть не мають побічних ефектів, тож їх можна застосовувати для профілактики замість будь-якої вакцини, яка однозначно буде менш ефективною.

У компанії кажуть, що можуть виготовити до 200 000 доз ліків на місяць.

Однак для початку процесу потрібне схвалення Управління з контролю за продуктами й ліками США. А отримання цього схвалення – дуже тривала процедура.

США збираються зробити вакцину від COVID-19 безкоштовною для усіх

Ліки, антитіла та вакцини для боротьби з коронавірусом намагаються розробити у багатьох країнах. Власне, на антитіла звертають окрему увагу через те, що на роботу з ними треба менше часу, аніж на розробку та тестування вакцини.

Однак, протягом минулих 100 років лікування антитілами інфекцій хоча й застосовували, та не отримували значну ефективність або однозначні результати. Тож навіть у виданні Fox News визнають, що заяви з боку Sorrento Therapeutics варто сприймати обережно.
Антитіла загалом були дуже ефективними для зменшення кількості вірусів в організмі. Але не настільки ефективними, щоб повністю вилікувати пацієнта та ще й убезпечити від повторного зараження. Про це розповіла The Wall Street Journal професорка імунології та інфекційних захворювань у Гарварді Філліс Канків.

Утім, у Sorrento Therapeutics таки впевнені, що знайшли ключ до успішного лікування.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *