У Дубліні медсестрам допомагатимуть роботи

В університетській лікарні Mater Misericordiae у Дубліні роботи допомагатимуть медсестрам виконувати повсякденні адміністративні обов’язки. Таким чином у персоналу з’явиться більше вільного часу на пацієнтів під час пандемії коронавірусу.

Про це повідомляє Daily Mail.

Помічник директора з профілактики та контролю інфекцій у лікарні Джінсі Джеррі наголосила, що медсестри витрачають близько 30% свого робочого часу на адміністративні завдання.

«Останні кілька місяців я розглядала способи створення програмного робота, як частини нашої щоденної роботи. Зараз, коли розгортається пандемія Covid-19, дуже важливо, щоб весь персонал, який безпосередньо працює з хворими, був максимально вільний», — сказала вона.

За її словами, швидка діагностика і подальша ізоляція мають таке ж важливе значення в запобіганні поширенню коронавірусу, як і соціальне дистанціювання.

«Ми впевнені, що реалізований нами проєкт допоможе пом’якшити величезне навантаження, яке цей спалах створив на медичні організації — не тільки в нашій лікарні, а й по всій Ірландії», — додала Джеррі.

Як зазначається, розробником програмного забезпечення є компанія UiPath.

Роботи також прискорять процес аналізу і передачі результатів тестів на коронавірус пацієнтам і організаціям по всьому світу.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *