У COVID-19 з’явився новий незвичайний симптом

Коронавірус може проявлятися самостійними поодинокими атиповими симптомами.

Коронавірус COVID-19 у світі вразив вже понад 1,8 мільйона осіб. Головними симптомами хвороби, як відомо, є висока температура, сухий кашель. Але вірусна інфекція не завжди проявляє себе саме так – медики кажуть, що у хвороби з’явилися нові симптоми. Що відомо про атипових ознаках COVID-19 – у матеріалі Styler.

Лікар з України, Ольга Безсонова, волонтер організації Червоний Хрест, що працює в Італії, розповіла про свої спостереження.

Ольга вже кілька років працює в Пізі – в центрі Італії, місто знаходиться в зоні “середньої тяжкості”. А епіцентр коронавіруса в країні знаходиться на півночі – у 300-350 км від Пізи – в Мілані і Бергамо, пише Обозреватель.

Медик каже, що переважно симптоми класичні: сухий кашель, температура 37,5-38, часто – вище (її важко збити навіть за допомогою парацетамолу). У важких випадках виникає задишка і дихальна недостатність.

Серед атипових симптомів Ольга назвала нову ознаку хвороби – це втрата чутливості лицьового, трійчастого нервів. При цьому виникає відчуття оніміння, поколювання або болю в області обличчя, шиї. Крім того, іноді виникає втрата нюху і смаку, сльозотеча, фронтальний синусит.

За словами медика, такі незвичні симптоми можуть виникати як самі по собі, так і разом з класичними (температурою і кашлем).

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *