Так виглядає вимирання. Помер останній самець білого носорога на планеті (+відео)

У Кенії помер останній на планеті самець північного білого носорога на прізвисько Судан. Йому було 45 років, і він був надто старий для продовження роду. Він мешкав разом зі своїми двома такими ж старими дочками Наджин і Фату в кенійському заповіднику Ол-Педжета.Кілька років тому Судану відпиляли ріг, щоб зробити менш ласою здобиччю для браконьєрів. Судана цілодобово охороняли двоє автоматників.https://www.youtube.com/watch?v=MYW8V_HL-hEОдин кілограм рогу цього носорога на чорному ринку коштує до 100 тисяч доларів, вага рогу дорослої тварини досягає 15-20 кілограмів. Через це браконьєри винищили майже всю популяцію цього виду.

У 2016 році в передмісті Парижа прямо у вольєрі зоопарку Туарі вбили білого носорога на ім’я Бруно. А його ріг відпиляли бензопилою. Це перший випадок, коли браконьєри вбили тварину в зоопарку.

Тепер у найближчі кілька років підвид північного білого носорога – найбільшого представника родини носорогових – зникне назавжди. І його занесуть у так звану Чорну книгу зниклих тварин.

Єдина надія на сурогатне материнство і вчених. Вони можуть запліднити яйцеклітини двох останніх самиць збереженою спермою білого носорога і підсадити зародки самицям південного білого носорога.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.