Ще шість років. У мережу виклали мультфільм у стилі “Сімпсонів” про останній термін Путіна (+відео)

На Youtube виклали відеролик «Ще 6 років Путіна», намальований у  стилі «Сімпсонів». За 3 хвилини автор – російський дизайнер Єгор Жгун – зобразив головні події в Росії, Україні та світі, що відбувалися впродовж останнього президентського терміну Володимира Путіна – з 2012 по 2018 рік.

У відео є десятки відсилок до Майдану, анексії Криму, появи “Новососії“, війни в Сирії, виборів президента США та мера Москви, де опозиціонер Олексій Навальний посів друге місце, і багато іншого.

Зокрема ловлю “покемонів” у церкві, політ Путіна зі стерхами, скандал зі Сноуденом, зникнення з публічного життя Людмили Путіної, допінговий скандал у спорті, прибуття до Ростова Віктора Януковича, “гумконвої” на Донбас, збиття малайзійського “Боїнга”, появу “іхтамнєтов”, вбивство Нємцова, зміцнення влади Рамзана Кадирова, загадкове зникнення Путіна на 11 днів тощо.

Весь цей час “скажений принтер” (так називали Державну думу  у період ухвалення найбільш спірних законів) на столі Путіна продовжує штампувати укази, в куточку тихо іржавіють “духовні скрепи”, “грошове дерево” біля вікна поступово засихає, стіну заліплюють все нові й нові плакати, а росТБ транслює пропаганду.

Сам господар Кремля з Кримом у руках непомітно, але кардинально змінюється, поступово перетворюючись на Голума з “Володаря кілець”.

Це вже друга анімація від Жгуна з оглядом правління Володимира Путіна. У 2012 році він випустив 2-хвилинний ролик про перші 12 років його перебування в Кремлі. Те відео набрало понад 6,3 млн переглядів.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *