Скандал в “Епіцентрі”: ціла купа сувенірів з надписами ворожою мовою рекламувалася на стійці “Герои нашего времени”(+відео)

У торговельному центрі “Епіцентр” продавали сувенірну продукцію на стійці під назвою “Герои нашего времени”. Брелоки, ручки, ножі, гаманці та пляшки для “героїв” були з написами російською.

На це звернув увагу український музикант, актор Раміль Насіров. Він зняв товари на та виклав відео в Мережі.

“Епіцентр, є питаннячко. Що це за стенди у вас у магазинах? Герои нашего времени. Це десь в Росії чи що? Ось, будь ласка, герої: Василий. Мой герой, мои ключи, на удачу. Ось ножі тут усілякі, “к берегу счастья”, “заводи мотор”. Якщо чесно, виглядає ніби це десь у Воронежі такий магазин чи в Бєлгороді”, — розповідає чоловік.

Відео у TikTok набрало понад 700 тисяч переглядів та кілька тисяч коментарів. Багато українців вимагають пояснень від “Епіцентру”, чому на 21-му місяці повномасштабної війни в магазині продають такі сувеніри. Деякі припускають, що товар був вироблений у росії.

Раміль Насіров не уточнив, у якому саме “Епіцентрі” помітив ці товари. За його словами, після того, як працівники магазину побачили, що він знімає стенд на відео, його кудись прибрали.

Редакція сайту ТСН.ua звернулася до “Епіцентру” за коментарем щодо відео, яке поширили в Мережі. У пресслужбі нам пояснили, що воно було зняте в одному з торговельних центрів мережі у Харкові.

“Сувенірна продукція, що розміщена на стійці “Герой нашого часу” — це залишки колекції 2020 року, товар виготовляється в Китаї, що вказано на етикетках. Його доставлено в Україну морем через порт Словенії, а саме через місто Копер. Ніякого стосунку до країни-агресора товар не має. Постачальником є ФОП Ванджурак М.І., який зареєстрований та працює в Україні. Лист від постачальника додається”, — повідомили в “Епіцентрі”.

У пресслужбі кажуть, що ця продукція за наказом керівництва компанії мала бути прибрана з полиць торговельного центру ще на початку 2022 року. Але через повномасштабне вторгнення ТЦ в Харкові не працював, тому продукція залишилась в торговому залі.

“Ми щиро перепрошуємо у всіх наших відвідувачів за цю ситуацію. Всією мережею буде проведено додаткову перевірку залишків товарів, щоб не допустити подібних ситуацій. З перших днів повномасштабного вторгнення компанія “Епіцентр” спрямувала на допомогу країні понад 2 млрд. грн, використовувала для гуманітарних потреб власні приміщення, транспортний парк, робочу силу та стратегічні запаси товарів. Епіцентр робить все від себе залежне задля підтримки економіки України та українського народу”, — розповіли в компанії.

ТСН.ua перевірив, чи продають зараз ці сувеніри у двох магазинах мережі. В “Епіцентрі” у Львові такого стенду не знайшли. У Дніпрі продавець-консультант на запитання, де можна знайти такі брелоки, розповіла, що їх прибрали з продажу після скандалу в Мережі.

@kurganandagregat

Початок відео, який видалив тік ток, але цього разу я вирізав «образливі» слова в сторону жителів болот)))

♬ оригінальний звук – Курган і Агрегат

Колаж ТСН

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *