Щоб населення України почало збільшуватися, кожна жінка має народити чотири дитини
За даними всеукраїнського перепису 2001 року, кількість населення України становила 48 млн. 457 тис. осіб. Скільки зараз – не знає ніхто. «Нормальні країни» регулярно проводять перепис, раз на десятиріччя. В Україні ж проведення чергового перепису кілька разів відкладалося і, врешті, заплановане на 2020 рік. Статистичні дані свідчать про перевагу смертності над народжуваністю. Демографи прогнозують: кількість громадян нашої держави кожне десятиліття зменшуватиметься на кілька мільйонів. Переламати ситуацію може хіба чудо – імміграція в Україну (тобто додатне сальдо міграцій щороку по 200–300 тисяч осіб) або якщо українки народжуватимуть по троє-четверо дітей.
Отже, для того, щоб українців стало більше кожна громадянка України, в тому числі і мешканка окупованих територій повинна народити не менше чотирьох дітей.
За 27 років Незалежності України число населення знизилося на 10 мільйонів. На даний момент згідно з переписом в Україні зареєстровано 42 мільйони громадян.
Аналітики порівняли втрату чисельності українського населення з чисельністю громадян цілих країн. За підсумками статистики України за 27 років втратила число громадян, що дорівнює населенню Греції, Швеції або Португалії.
Через трудову міграцію на сьогодні в Україні постійно проживає лише 35 мільйонів українців. При цьому частина з них взагалі не хочуть пов’язувати себе сім’ями або народженням дітей.
Крім цього в Україні істотно знизилася кількість жінок так званого репродуктивного віку. Вважається, що це наслідок кризи 90-х, тоді також як і зараз народжуваність відчутно впала.
Німеччина не проводить ніяких кроків з приводу стимулювання народжуваності. Франція виплачує гроші диференційовано за черговістю народження дитини. Скандинавські країни загалом покращують ситуацію – там усе спрямовано на те, щоб сім’ям з дітьми було краще і легше. Для батьків діє гнучкий графік роботи, скорочений, неповний робочий день, є допомога в оплаті дитсадків, – пише zik.
На переконання експертів, треба, щоб зростала продуктивність праці, відбувалося перенавчання людей. Все йде до того, що людина буде перенавчатися все життя. Особи похилого віку цілком можуть працювати. Це мала би бути якась інтелектуальна робота.