Вірменія заявила про другу хвилю коронавірусу

Вірменія зіштовхнулась з другою хвилею коронавірусу. Про це заявив прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, повідомляє УНН з посиланням на “Новини Вірменії”.

“На жаль, ми повинні констатувати, що в країні склалася важка ситуація. Де-факто, можемо сказати, що маємо справу з другою хвилею коронавірусу”, – заявив Пашинян.

Прем’єр зазначив, що темою обговорень протягом останніх днів є причини події.

“Уже кілька днів ми обговорюємо те, наскільки введені комендатурою правила відповідають ситуації і наскільки вони універсальні. Результат наших обговорень однозначний: прийняті обмеження відповідають ситуації і за своїм змістом ефективні. На жаль, у нас є проблеми з якістю дотримання обмежень”, – пояснив він.

Пашинян висловив упевненість, що при дотриманні правил епідеміологічна ситуація не тільки покращиться, а кількість заражень буде знижуватись до нуля. При цьому він зазначив, що уряд не цурається використовувати адміністративні заходи для того, що правила дотримувалися.

“Прийняті до цього адміністративні важелі будуть посилені. Сьогодні почалися рейди в різних частинах країни, що стосуються дотримання правил як фізичними, так і юридичними особами. Посилені перевірки будуть приводитися на міжобласних дорогах, аж до встановлення КПП для перевірки носіння масок пасажирами”, – сказав Пашинян.

Режим надзвичайного стану з метою припинення розповсюдження коронавірусу був оголошений у Вірменії з 16-го березня 2020 року на місяць. 13-го квітня уряд продовжив режим надзвичайного стану на місяць – до 14 травня включно, а потім – ще на місяць – до 13-го червня.

При цьому введені з 24-го березня обмеження на вільне пересування і деякі види економічної діяльності були зняті з 4-го травня, а з 18-го травня відновлено роботу громадського транспорту, спортзалів, дитсадків та об’єктів громадського харчування.

Відповідно до положення на ранок вівторка, 26-го травня, у Вірменії зафіксовані 7402 підтверджених випадків коронавірусу. Від COVID-19 помер 91 пацієнт, вилікувалися 3220 осіб.

Нагадаємо, в Україні на 8:20 27 травня зафіксовано вже понад 21,9 тисячі випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *