COVID-19: в Італії знову зросла кількість смертельних випадків

Кількість померлих в Італії за останню добу від захворювання склала 117 осіб. Всього з початку спалаху померли понад 33 тисячі осіб, заявив у середу глава Департаменту цивільного захисту Анджело Борреллі, зазначає Corriere della Sera, з посиланням на дані Міністерства охорони здоров’я Італії.

Загальна кількість інфікованих коронавірусом, станом на 27 травня сягнула 231 тисячі осіб, за останню добу зафіксували 584 нових випадки хвороби, що фіксує певне зниження кількості нових випадків COVID-19.

Від початку епідемії померли 33 072 особи (зокрема за добу зафіксували 117 смертей, даний показник зріс у порівнянні з минулим днем), одужали за весь час 147 101 особа, що знову більше за число інфікованих за добу, на інтенсивній терапії перебуває 505 осіб, кількість яких зменшується вже восьмий тиждень поспіль.

До прикладу, 26 травня повідомлялося про смерть — 78 осіб.

Влада Італії оголосила про свої плани з поступового відновлення країни після карантинних обмежень, які “створили серйозне навантаження для третьої за величиною економіки єврозони”, пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на прем’єра Італії Джузеппе Конте.

Зняття карантину не буде таким швидким, як прогнозувалосяі.

Серед послаблень, які запрацювали на початку місяця — дозвіл на одиночні заняття бігом на вулиці, не більше години на день. Зараз за це передбачений штраф.

Молодим людям до 18 років дозволялося відвідування родичів за умови використання масок та рукавичок (зараз це допускається лише за надзвичайної потреби). Очікується, що будуть дозволені ігри з малими дітьми на свіжому повітрі.

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте поширив обмежувальні заходи, які раніше були введені в кількох регіонах, на територію всієї країни. Вони діяли з 10 березня. Указ про це було опубліковано на сайті уряду Італії.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *