Україна – на 90-му місці з 98 країн у рейтингу ефективності протидії коронавірусу

За даними рейтингу, складеного австралійськими вченими серед 98 країн, наша держава опинилася серед аутсайдерів у боротьбі з коронавірусом.

Відповідний рейтинг склав австралійський Інститут Льове.

Метою дослідження було встановити ефективність реакції влади на пандемію за допомогою шести показників протягом 36 тижнів після того, як у країні зафіксували 100 випадків зараження. Загалом було оцінено 98 країн, а Китай було виключено через а відсутність даних про кількість тестувань. Серед основних критеріїв були: підтверджена кількість випадків зараження, підтверджена кількість випадків смертей, кількість випадків на мільйон осіб, кількість смертей на мільйон осіб, відсоток позитивних тестів та кількість тестів на тисячу осіб.

На основі цих показників країни отримали рейтинг від 0 до 100. Лідером рейтингу стала Нова Зеландія з результатом у 94,4. На другому місці опинився В’єтнам, а на третьому – Тайвань. До п’ятірки увійшли також Таїланд та Кіпр.

У першій десятці опинилися Руанда, Ісландія, Австралія, Латвія та Шрі-Ланка.

Водночас останнє місце рейтингу посіла Бразилія. Далі йдуть Мексика, Колумбія, Іран та Сполучені Штати.

Україна опинилася на 90 місці із 98. Росія посіла 76 місце, Польща – 65, Білорусь – 60, Угорщина – 52, а Словаччина – 22.

Вчені зазначають, що в цілому маленькі країни ефективніше протидіяли коронавірусу, ніж великі, а авторитарні – ефективніше за демократичні.

Водночас, найгіршим регіоном по боротьбі з пандемією за результатом 36 тижнів названо Європу, а найкращим Азійсько-Тихоокеанський регіон. На другому місці у австралійців регіон Близького Сходу та Африки, щоправда, більшість африканських країн не включено до рейтингу взагалі, третє місце у регіону обох Америк.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *