Персонал «Охматдиту» судитимуть за розкрадання ліків

Київська місцева прокуратура №10 передала до суду обвинувальні акти стосовно працівниць Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Як інформує прокуратура Києва, завідуюча аптечного складу лікарні у період з 2012-го до 2015 р. привласнила лікарські засоби під на загальну суму близько 3 мільйонів гривень.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»).

Окрім того, трьох старших медичних сестер лікарні судитимуть за неналежне виконання своїх службових обов’язків, що спричинило втрату медичних препаратів, призначених для лікування хворих дітей, на загальну суму понад 3 млн. 500 тис. грн.

Також завершено розслідування проти ще чотирьох старших медсестер  «Охматдиту» за фактами вчинення аналогічних злочинів. Підозрювані ознайомлюються з матеріалами кримінальних проваджень, після чого обвинувальні акти теж буде скеровано до суду.

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *