Верховна Рада вирішила: за контрабанду лісу треба давати до 12 років позбавлення волі

Верховна Рада посилила відповідальність за контрабанду деревини. Це передбачено Законом “Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів”.

Кримінальний кодекс  доповнено статтею 2011 “Переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю лісоматеріалів або пиломатеріалів цінних та рідкісних порід дерев, а також лісоматеріалів необроблених”.

Від 1 січня 2019 р. (коли закон набуває чинності) ці дії каратимуться позбавленням волі терміном від трьох до п’яти років.

Ті самі дії, вчинені повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням влади чи службового становища, або у великому розмірі,

  • караються позбавленням волі терміном від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю до трьох років та з конфіскацією майна.

За контрабанду, вчинену організованою групою або в особливо великому розмірі,

  • передбачено ув’язнення від десяти до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю до трьох років та з конфіскацією майна.

 

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *