Індія призупинила експорт вакцини AstraZeneca

Влада Індії вирішила призупинити експорт вакцини від коронавірусу AstraZeneca, виробленої Індійським інститутом вакцин. Це пов’язано з тим, що в країні хочуть розширити кампанію з вакцинації населення.

Про це пише Reuters.

Вже завтра поставки вакцини від коронавірусу за кордон припинять через те, що Індія зіткнулася з новим сплеском захворюваності і має намір розширити кампанію з вакцинації власних громадян.

«Все інше відійшло на другий план, принаймні на деякий час», – заявив один з джерел.

Також відомо, що влада Індії дозволила з 1 квітня вакцинацію всіх жителів країни старших за 45 років.

«Ніякого експорту, нічого до тих пір, поки ситуація в Індії не стабілізується. Уряд не буде ризикувати, коли так багато людей потребують вакцинації в Індії», – повідомило друге джерело Reuters.

Відзначається, що цей крок вплине на поставки вакцини в рамках міжнародної ініціативи COVAX, підтримуваної ВООЗ. На даний момент COVAX отримав 17,7 млн. ​​доз вакцини AstraZeneca від Serum Institute of India.

Раніше в Раді заявили про те, що постачання наступної партії вакцини CoviShield (AstraZeneca) з Індії можуть відкласти на певний термін. Причина – інформаційна кампанія, яка помічена в Україні проти індійської вакцини.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *