Авіарейс скасовано, речі полетіли: українки застрягли у Відні через коронавірус

Через закриття кордонів у багатьох європейських країнах через пандемію коронавірусу, а також закриття авіапольотів в Україну з 17 березня, сотні людей шукають можливість повернутися додому.

Так, киянка Нія Нікель, другий день намагається виїхати в Україну, – повідомляє Обозреватель.

Вона була в Португалії, її літак з Лісабона повинен був вилетіти до Києва саме 17 березня, але о 16-й годині, тоді коли авіарух над Україною вже буде закрито.

Дівчина відшукала на сайті квиток через Відень, переплативши 1 тисячу доларів, оскільки ціни росли на очах. Ті квитки, які коштували 200 доларів, закілька годин вже продавали за 500. У понеділок літак Нії мав вилетіти до Києва.

“Мені щойно повідомили, що наш рейс “Австрійські авіалінії” скасували. Наш багаж полетів до Києва, а ми з двома маленькими сумочками залишилися тут. Зараз їдемо розрулювати ситуацію”, – повідомила нам Нія.

Дівчата хочуть в аеропорту знайти хоч якийсь рейс, щоб повернутися додому. Або шукати відкритий кордон.

Як повідомляли у ЗМІ, кілька тисяч українців не можуть перетнути польсько-український кордон через те, що Польща закрила пропускні пункти на карантин. Тільки на одній ділянці  “Краковець” знаходяться кілька тисяч чоловік. Як розповіла сайту “Обозреватель” українка Ольга Веркалець, яка також знаходиться на кордоні, ситуація паралізована з ночі, а черга автобусів в Україну становить 5-6 кілометрів.

З 16-го березня Україна повністю обмежить авіасполучення через ситуацію з пандемією коронавірусу. Інші європейські країни також вводять низку обмежень.

Like

Світлана

Редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *