Рашисти обстріляли Запорізьку атомну: снаряди розірвалися біля енергоблоку

Вдруге за останні декілька годин 5 серпня окупанти обстріляли Запорізьку АЕС: зафіксовано три «прильоти» безпосередньо на майданчик станції.

Орки гатили з ракетних систем залпового вогню, йдеться у новинах.

Ввечері, 5 серпня російські терористи вдруге обстріляли Запорізьку атомну електростанцію з РСЗВ. Снаряди розірвалися прямо на майданчику станції, біля одного з енергоблоків, де знаходиться ядерний реактор, конкретизували в “Енергоатомі”.

Рашисти серйозно пошкодили азотно-кисневу станцію та об‘єднаний допоміжний корпус. Є ризики витоку водню та розпилення радіоактивних речовин. Високою є пожежна небезпека. Наразі постраждалих немає.

Перед обстрілами представники рашистського Росатома поспіхом покинули станцію. Ймовірно вони знали, що готується атака.

Український персонал ЗАЕС перебуває на місці і виконує усі заходи із забезпечення ядерної й радіаційної безпеки та ліквідовує наслідки пошкоджень.

Нагадаємо, сьогодні приблизно о 14.30 російські військові тричі обстрілювали Запорізьку АЕС. Вони поцілили у високовольтну лінію зв’язку 330 кВ ВРП автотрансформатора ЗАЕС – Запорізька ТЕС. У результаті її було пошкоджено, на одному з енергоблоків спрацював аварійний захист, увімкнулись дизель-генератори. Наразі цей блок розвантажено та відключено від енергомережі.

Редакція

Редакція “Українського репортера”