“Приватна армія” Білецького вийшла на вулиці. У Кременчуці “Національні дружини” влаштували бійку з поліцією (+відео)

Поки блогери та політики обговорюють створення нардепом Білецьким і партією “Національний корпус” громадської організації “Національні дружини”, яка патрулюватиме вулиці для забезпечення громадського порядку, в Інтернеті стає вірусним відео бійки “дружинників” з поліцією, яка сталася в Кременчуці.

Що стало причиною сутички, наразі невідомо, з відео стає зрозумілим, що патрульні за щось затримали хлопця у куртці з написом “Національні дружини”. В руці у нього можна побачити балончик із фарбою. На допомогу йому приходять якісь люди, а згодом цілий натовп молоді з атрибутикою “Нацкорпусу”.

Хлопці палять файєри і намагаються відбити його у поліцейських, які застосували балончики з газом, однак бояться відганяти нападників кийками або з допомогою табельної зброї. Чим закінчилося протистояння – невідомо, відео обривається.

 

https://www.facebook.com/policecontrolukraine/videos/2490224031202124/

Цікаво, що відео, яке виклала у Фейсбук спільнота Police Control Ukraine, має логотип “Кременчуцької газети”. Однак на сайті самого видання цього відео немає, як і новини про бійку поліції з “дружинниками”.

Водночас розміщено статтю, про те, що містом вештаються компанії молоді, які нападають на “лотерейні заклади“. За останній тиждень у Кременчуці зафіксовано атаки на більш ніж 10 салонів з автоматами.

Нагадаємо, що “Національні дружини” обіцяють виходити на патрулювання вулиць міст України, “щоб боротися проти нелегальних алкоточок, наркопритонів, незаконних гральних закладів та інших інструментів морального геноциду українців”. Обіцяють взаємодіяти з поліцією. Якщо ж та заплющуватиме очі на злочини, обіцяють діяти на власний розсуд.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.