Петиція про скасування абонплати за транспортування газу набрала необхідну кількість підписів

Петиція з вимогою скасувати абонплату за транспортування природного газу, розміщена на сайті президента України Володимира Зеленського.

Петиція №22 / 083148-ЕП була зареєстрована 20 січня. Станом на середу, 29 січня, вона набрала 28825 підписів при 25 тисячах необхідних для розгляду президентом. Збір голосів триватиме ще 83 дні.

Автор петиції вимагає “негайно скасувати ухвалу НКРЕ про так звану “абонплату за транспортування газу”, як таку, що є грабіжницькою та здирницькою, та оскількі вона є ні чим іншим, як спробою висмоктати додаткові гроші з народу”.

Нагадаємо, що із січня 2020 роки українці стали отримувати дві платіжки за газ: тепер за його транспортування потрібно окремо вносити абонплату.

Для домогосподарств з плитою та колонкою, які використовують 170 “кубів” газу на рік, або 14-15 “кубів” на місяць, щомісячний платіж за доставку не перевищуватиме 16 грн.

“Вимагаємо негайно скасувати ухвалу НКРЕКП про так звану “абонплату за транспортування газу”, як таку, що є грабіжницькою та здирницькою, та оскільки вона є ні чим іншим, як спробою висмоктати додаткові гроші з народу крадіям-Фірташам до кишені й не ґрунтується на жодних економічних розрахунках! Ми самі власним коштом прокладали собі газ у хати і вже заплатили десятки тисяч гривень за ці підключення! Згадана ухвала – це нахабний та цинічний грабунок народу”, – йдеться у тексті петиції №22/083148-еп.

Нагадаємо, Асоціація газового ринку України повідомила, що після запровадження НКРЕКП нових тарифів для АТ “Укртрансгаз” в кожній області України діятиме своя ціна на газ для побутових споживачів. Так, передбачається, що споживачі (у т.ч. побутові) газу сплачуватимуть за послуги транспортування газу газотранспортною системою фіксовану ставку (фактично абонплату), у розмірі 157,19 грн за тис. куб. м. (без ПДВ).

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *