Перше в Україні весілля… у небі

В Одесі вперше в Україні двоє молодят офіційно зареєстрували шлюб на борту повітряного судна. Наречений і наречена з гостями піднялися в небо на Ан-2 і одружилися на висоті 800 метрів.

Молодята Марія Попович і Олексій Потравко орендували літак Ан-2, на борту якого і відбулася офіційна церемонія реєстрації шлюбу, – пишуть РІА Новини. “Спочатку я була шокована пропозицією вирушити на аеродром, щоб розписати молодят. Звичайно, сьогодні ми працюємо в різних місцях і закладах, запити бувають різні, до цього випадку я можу пригадати лише укладення шлюбу на повітряній кулі, але шлюб в літаку – такого не було ніколи “, – розповіла реєстратор Суворовського РАГСу Одеси Ганна Колесник.

Виявилося, що наречена Марія Попович сім років пропрацювала прес-секретарем міжнародного аеропорту “Одеса” і завжди хотіла вийти заміж не так, як всі. “У жовтні минулого року у нас з Олексієм виникла майже божевільна ідея зареєструватися в небі, – розповідає Марія. – На жаль, в звичайному авіарейсі цього зробити неможливо, тому довелося реалізувати мрію таким ось способом. Через друзів ми знайшли пілота, який, подумавши, відразу сказав, що в принципі це можливо. І ось, перечекавши зиму, наша мрія збулася”, – поділилася дівчина.

У небі пілоти зробили Марії і Олексію подарунок: під час церемонії злетів ще один борт одеського аероклубу і в якості святкового ескорту, крилом до крила, супроводжував весільний літак.

https://youtu.be/8Mgqe0bINTw

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *