Катерина Бужинська і Михайло Грицкан презентували пісню про народження нових сімей (+відео)

Народна артистка України Катерина Бужинська та Заслуженийо артист України Михайло Грицкан презентували пісню, яка так потрібна сьогодні –  «Весілля». Автором цього світлого хіта є Олександр Яременко, а соло на скрипці виконує «український Паганіні», всесвітньо відомий скрипаль – Василь Попадюк.

Незважаючи на війну, в Україні спостерігається справжній весільний бум, якого не було останніх 7 років! У непростий час люди потребують більше любові, у багатьох відбувається переосмислення цінностей. В цей історичний період народжуються нові українські сім’ї, нові покоління, – написала співачка в Іnstagram.

Пісня «Весілля» – це нагадування нам про те, що кохання завжди перемагає. Жити і любити потрібно сьогодні. Одружуйтесь, народжуйте діточок, продовжуйте славний український рід!

Зараз Катерина Бужинська і Михайло Грицкан перебувають з благодійними концертами у США. Перед цим був тур Європою. Отримані кошти спрямовують на допомогу нашим воїнам, зокрема і 10-ій гірсько-штурмовій бригаді “Едельвейс”, у якій служить брат Бужинської.

Артисти також вирушать у благодійний тур українськими містами: 24 травня – Хмельницький, 25 травня – Вінниця, 26 травня – Чернівці, 27 травня – Коломия, 28 травня – Львів 30 травня – Трускавець, 31 травня – Івано-Франківськ.

Читайте також:

У Парижі Катерина Бужинська представила кліп про українську реальність на Paris Fashion Week (+відео)

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”