Перед прибуттям Гройсмана до Бориспільського району терміново залатали ями

Понад півроку на розвилці дороги біля села Велика Олександрівка Бориспільського району Київської області, яка примикає до автошляху Р-03 (Чернігів – Полтава, Харків), водіїв жахали ями (ямища!). Люди проклинали це гибле місце. За цей період тут не бачили жодного робітника з Київоблавтодору.

Торік ця ділянка також нагадувала вулканічну. “Український репортер” декілька разів звертав увагу шляховиків на це неподобство. Але ж на критичні виступи в медіа чиновники не звертають уваги (як горохом об стіну). Тим більше, що найбільший пан з Укравтодору якось сказав, що ямковий ремонт – це, мовляв, не те, що потрібно сьогодні. Дороги інших підходів потребують. Ось такі “новації”.

Вже думалося, що ця “вулканічна поверхня” – назавжди.

Аж ось – приємні зміни. На цьому клаптику дороги з’явився свіжий асфальт. Страшних вирв як не було, бо ділянку заасфальтували. Невже згадали про соцзмагання, передовиків виробництва, темпи робіт?

Подейкують, що розгадка – простенька. Сьогодні, 1 серпня, в Бориспільському районі побував прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він проінспектував будівництво залізничного експресу, який має з’єднати вокзал “Київ-Пасажирський» з Міжнародним аеропортом «Бориспіль». Це будівництво розгорнуто якраз біля села Велика Олександрівка.


Уявляєте, вираз обличчя керівника Уряду, якби його маршрут проліг через страшні ями?! Це ж він на всю країну заявив, що на ремонт доріг виділяються величезні кошти. І раптом урядовий кортеж провалюється в ями, у яких і чорт ногу зламає…

Ні, чиновники, які відають латанням автошляхів, такої ганьби допустити не могли. Отож жахлива розвилка засяяла, як нова копійка. Ура! Можемо, отже.


Наступний візит пропонуємо прем’єру здійснити до Згурівського та Баришівського районів Київської області. Особливо “помилуватися” (разом з керівником КОДА Олександром Горганом) “вулканічною красою” доріг в селах Малий та Великий Крупіль, Морозівка, а також в інших населених пунктах області. Гарантуємо море вражень.

На фото: ями біля села Велика Олександрівка, які не бачили ремонту з початку року і які заасфальтували перед прибуттям пана Гройсмана на об’єкт будівництва.

Фото “Українського репортера”

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *