Резонансна ДТП в Харкові: Зайцева перебувала під наркотиками

Олена Зайцева, яка в жовтні минулого року на авто врізалася в натовп у Харкові, внаслідок чого загинуло шестеро осіб, на час ДТП перебувала у стані наркотичного сп’яніння.

Про це у Фейсбуку написала в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, зазначивши, що цей факт підтвердив Центр психічного здоров‘я та моніторингу наркотиків і алкоголю МОЗ.

«Центр МОЗ підготував такий висновок на звернення адвоката постраждалих. За місяці розгляду справи в суді так і не вдалося отримати вичерпної відповіді на запитання – чи вживала Зайцева наркотики, коли сіла за кермо і сталася аварія», – зазначила Уляна Супрун.

Вона нагадала, що нарколог, яка оглядала Зайцеву після наїзду на пішоходів і керувала відбором біологічних зразків, зникла. А лікар-лаборант, який аналізував біологічні зразки, не зміг у судовій залі дати однозначну відповідь на запитання про наявність наркотиків в організмі Зайцевої.

Керівниця МОЗ наголошує: «Утім, висновок Центру психічного здоров‘я та моніторингу наркотиків і алкоголю свідчить: Зайцева станом на 18.10.2017 року перебувала в стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих речовин. У всіх суперечливих випадках відповідно до інструкції, затвердженої спільним наказом МВС та МОЗ необхідно звертатися до Центру».

«Сподіваюся, всі обставини ДТП буде взято до уваги, і суд зробить справедливі висновки», – очікує Уляна Супрун.

На цю тему читайте також:

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *