Злочини в Кагарлику: ось так буде з кожним поліцейським, хто порушить закон

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко запевняє, що Микола Кузів та Сергій Сулима понесуть справедливе покарання за те, що побили та зґвалтували затриману жінку в Кагарлику.

Про це Геращенко написав у Фейсбуці. Він розмістив також фото підзрюваних у злочинах, які нині сидять за гратами:

“Ось так буде з кожним, хто, надівши погони і отримавши владу, порушить закон і вчинить злочин. На фото – колишні співробітники поліції, обґрунтовано підозрювані в зґвалтуванні, тортурах і побитті, – Микола Кузів та Сергій Сулима у слідчому ізоляторі.

Попереду їх чекає суд і справедливе покарання у вигляді позбавлення волі на тривалий термін”.

За словами Геращенка, “реакція поліції на повідомлення про насильство і тортури в Кагарлицькому відділенні поліції була блискавичною”.

Повідомлення з лікарні про насильство і тортури щодо потерпілої надійшло в Обухівський відділ поліції в неділю о 18:47.

О 19:15 правоохоронці встановили особи підозрюваних у злочині співробітників поліції.

О 19:40 вони були затримані і на місце злочину були викликані слідчі ДБР.

О 8:00 начальник Національної поліції Ігор Клименко підписав наказ про розформування Кагарлицького відділу поліції, відсторонення всього його керівництва і відсторонення начальника Обухівського районного відділу поліції.

О 10:23 ранку понеділка прес служба Національної поліції зробила заяву про факт насильства і тортур і про затриманні підозрюваних.

Антон Геращенко також написав, що, на відміну від цих двох негідників, у поліції служать десятки тисяч правоохоронців, які сумлінно захищають Закон, розкривають злочини, оберігають спокій громадян, ризикуючи своїм життям і здоров’ям.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *