Олімпіада геніїв у США — шість переможців з України

Українська команда школярів від Малої академії наук здобула шість медалей на “Олімпіаді геніїв” у США.

Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти та науки України.
“Дві золоті, дві срібні, дві бронзові медалі здобули українські школярі на GENIUS Olympiad 2018, яка проходила 11-16 червня у США на базі State University of New York at Oswego. Також наші учні отримали дві почесні відзнаки” — йдеться у повідомленні.

“Золото” здобув Валентин Фречка з Закарпаття за роботу “Інноваційна технологія виготовлення паперу із опалого листя” та Катерина Малкіна з Маріуполя за роботу “Метод біоутилізації поліетилену високої щільності”.

Срібні нагороди привезли в Україну два представники Херсону —Валерія Тищенко за роботу “Перетворювач тривимірних механічних коливань в електроенергію” та Максим Терентьєв за роботу “Розробка пристроїв для покращення венозного кровообігу за допомогою електричного струму”.
Бронзову медаль здобула львів’янка Софія Петришин за роботу “Проектування та розробка приладу для передачі цифрової інформації людям з вадами зору” та чернівчанин Микола Веремчук за роботу “Дослідження впливу параметрів оптичної системи на стабільність частинки в оптичній пастці”.

Почесними нагородами конкурсу відзначили Артем Міронець, десятикласник із Сум, за роботу “Субстратна приуроченість копрофільних аскоміцетів НПП Деснянсько- Старогутський” та Анна Волкова, учениця з Чернівців, за роботу “Відновлення ґрунтів забруднених важкими металами”.

Зазначимо, що Олімпіада геніїв (GENIUS Olympiad)– це один із найпрестижніших міжнародних конкурсів для школярів та випускників шкіл зі всього світу. Її метою є вирішення екологічних проблем завдяки фундаментальній науці, мистецтву, творчому письму, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу. Цього року у Олімпіаді брало участь більше 1300 учасників. До участі у конкурсі було подано більше 1600 проектів, з яких прийняли менше половини. Проекти подавалися у 5 категоріях: наука, робототехніка, мистецтво, короткометражки, музика, написання креативних проектів, бізнес.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *