“Київтеплоенерго” щодоби ліквідує у столиці близько 40 аварій

Аварійні служби КП “Київтеплоенерго” щодоби ліквідують близько 40 пошкоджень труб. Від початку підготовки до опалювального сезону вони виявити 1690 аварійних та гідравлічних пошкоджень, із яких 1358 уже усунули.

За словами головного інженера СП “Київські теплові мережі” Юрія Паливоди, експлуатаційний термін служби трубопроводів – 25 років, і значна їх кількість його вже відпрацювала. Більшість труб потребує капітального ремонту або й цілковитої заміни.

“Київтеплоенерго” вже отримало перші партії труб для ремонтних робіт – понад 2600 метрів (загальною вагою 37 тонн) на суму 1,5 млн. грн. Загалом до кінця року у КП планують придбати 353 тонни труб на 13,5 млн. грн. Додатково очікують на постачання спецтехніки: аварійних авто, кранів-маніпуляторів, екскаваторів тощо. Нині автопарк підприємства налічує 211 машин.

 Як повідомляє КМДА, гідравлічні випробування теплових мереж у столиці тривають від 10 квітня до 30 серпня включно. У зв’язку з цим без гарячого водопостачання лишаються 997 житлових будинків, 38 лікувальних закладів, 43 дитсадки, 28 шкіл та 840 відомств.

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *