Обвинувачення мера Ужгорода Андріїва передано до суду

Прокуратура Закарпатської області передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, інформує «Український репортер».

Унаслідок його протиправних дій місцевий бюджет утратив понад 6,5 млн. грн., виділених на реконструкцію пам’ятки архітектури національного значення «Шпихлір і винний погріб» (відомої також як «Совине гніздо»). Ці гроші пішли на оплату невиконаних робіт та невикористаних будівельних матеріалів, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Для перерахування підрядній організації коштів міський голова підписав та посвідчив печаткою Ужгородської міськради акти виконаних робіт із завищеною вартістю.

Підписання цих документів стало підставою для перерахування підприємству коштів за роботи, яких – згідно з висновком експерта – на той момент виконано не було.

Таким чином, Андріїва обвинувачують у розтраті в особливо великому розмірі шляхом зловживання службовим становищем та співучасті за попередньою змовою у службовому підробленні документів.

На фото: «Совине гніздо» (facebook.com/sovyne)

Про цю справу також читайте: 

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *