“Не існує сили, здатної здолати волю до перемоги”: Сухопутні війська отримують привітання

Політичне і військове керівництво країни вітає військовослужбовців Сухопутних військ ЗСУ з професійним святом.

Президент України Володимир Зеленський подякував особовому складу Сухопутних військ за самовіддане виконання службового обов’язку, відвагу, героїзм та визначний внесок у загальну справу оборони України.

“Загартовані важкими кровопролитними боями, військовослужбовці усіх складових цього потужного виду Збройних сил України – механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, частин і підрозділів протиповітряної оборони, армійської авіації, технічного і тилового забезпечення, спеціальних військ – відважно боронять рідну землю та продовжують злагоджено і впевнено нищити російських загарбників на всіх напрямках.

Незламний бойовий дух і професіоналізм українських воїнів-сухопутників стали прикладом стійкості, військової доблесті та героїзму українських захисників і вкотре довели всьому світові, що не існує сили, здатної здолати їхню волю до перемоги”.

Головнокомандувач Валерій Залужний запевнив, що Україна вистояла і неодмінно переможе, в тому числі завдяки сухопутникам.

“Рідна земля дає нам сили її захищати. Україна вистояла і неодмінно переможе. Завдяки вам, побратими і посестри! Дякую за службу і вірність присязі.

Вічна Пам’ять полеглим воїнам! Наш обов’язок продовжувати боротьбу за себе і за них, підтримувати їхні родини”.

Командувач Повітряних сил Микола Олещук нагадав, що Україні в її боротьбі допомагає весь світ.

“Найщиріші відання від усіх захисників неба!.. У цій боротьбі нам допомагають рідна земля, рідне небо, волелюбність та сила українського духу! Нам допомагає весь світ!

Переконаний, разом ми зламаємо окупанта, ми уже це робимо на полі бою”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”