НАЗК: найбільша кількість викритих у листопаді корупціонерів – серед депутатів місцевих рад

Національне агентство з питань запобігання корупції протягом листопада внесло до реєстру корупціонерів відомості про 455 осіб, серед яких найбільше, понад третина, – депутати місцевих рад.

Про це повідомляє  НАЗК у Фейсбуку.

Так, загалом у листопаді 72 особи було притягнуто до кримінальної, 382 – до адміністративної й 9 – до дисциплінарної відповідальності.

Серед притягнутих до кримінальної відповідальності – 7 депутатів місцевих рад, 4 поліцейських, 2 митники. Найчастіше до кримінальної відповідальності притягували за: пропозицію, обіцянку чи надання хабаря – 41 раз; прийняття пропозиції, обіцянки хабаря чи одержання хабаря – 10 разів; декларування недостовірної інформації чи умисне неподання декларації – 8 разів.

Серед притягнутих до адміністративної відповідальності: депутатів місцевих рад – 186 осіб, працівників Нацполіції – 19 осіб, працівників державної служби – 25 осіб. До адміністративної відповідальності найчастіше притягували за: несвоєчасне подання декларації – 357 разів; порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів – 14 разів; неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані – 9 разів.

З початку року до Реєстру корупціонерів загалом внесені дані про 4448 порушників. На сьогодні у Реєстрі наявні відомості про 34 182 осіб.

Як повідомлялося, НАЗК розпочало модернізацію Реєстру корупціонерів у співпраці з проєктом USAID/UKaid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *