Нас чекає рання весна. Її напророчив український бабак Тимко ІІІ

Степовий бабак Тимко IIІ, який живе на біологічній станції Харківського національного університету ім.Каразіна в селі Гайдари, не побачив своєї тіні, коли його дістали з його будиночка 2 лютого.

Як повідомляє  Об’єктив, старша викладачка біофаку Харківського національного університету Надія Токарська розповіла, що гризуна витягли з нори близько 11 ранку. Тимко спрогнозував ранній прихід весни, чекати доведеться ще 6 тижнів, тобто у середині березня буде тепло.

Звірка також попросили порадити кращий, на його думку, спосіб уберегтися від COVID-19. Перед бабаком поставили порожню ємність з написом “Вакцина” (як пояснили організатори прогнозу, вона символізує вакцину, яка ще відсутня в Україні), спортивні снаряди, які символізують заняття спортом, фрукти (здорове харчування), сало з часником (традиційний український рецепт зміцнення імунітету) , космічний апарат з написом “На Марс” і іграшкового почекуна з написом “Витримка”. Тимко спочатку побіг до спорту, а потім до почекуна.

“Значить, ми не забуваємо про здоровий спосіб життя, займаємося спортом і гуляємо на повітрі, не забуваємо про витримку”, – витлумачила другий прогноз Тимка IIІ Токарська.

У 2019 році Тимко ІІ змінив на посту провісника свого батька, Тимка II.

Нагадаємо, що на біостанції ХНУ День бабака відзначають з 2004 року.Тимко II передбачав погоду сім разів, після чого пішов на заслужений відпочинок. У 2017 році, крім приходу весни через шість тижнів, він передбачив також, що ЄС надасть Україні безвізовий режим в тому ж році.
До цього прогнозами займався його попередник Тимко I, якого провели на заслужену пенсію за віком.

https://www.objectiv.tv/wp-content/uploads/2021/02/video-1612261070-1.mp4?_=1

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *