На мігрантів у Середземному морі напали акули: 31 людина загинула, ще 40 зникли безвісти

31 людина загинула і ще 40 зникли безвісти через напад акул у Середземному морі на нелегальних мігрантів. Страшна трагедія сталася ще 25 листопада неподалік  узбережжя Лівії, коли нелегальні мігранти з Африки прямували до Італії.

Як повідомляють військово-морські сили Лівії, майже дві сотні вихідців із Сомалі, Гани, Нігерії та Ефіопії  перетинали Середземне море на двох надувних човнах. З якихось причин один із човнів став тонути, і на людей, які опинилися у воді, напали акули.

Коли на місце трагедії прибули співробітники берегової охорони, вони виявили у воді десятки трупів і зграю акул, яка кружляла навколо. На тілах багатьох загиблих були сліди від укусів.

На мігрантів у Середземному морі напали акули

З холодної води рятувальники дістали 44 мігрантів, у тому числі 9 жінок і дитину. На човні, який був поруч, перебували 110 людей. Усіх їх доставили до військово-морської бази Тріполі.

За даними італійських правоохоронців, лише за минулий четвер і п’ятницю біля узбережжя країни у морі підібрали майже 1 500 нелегальних мігрантів. За даними ООН, за останні три місяці в порти Італії прибули 21 666 мігрантів. Це найменша кількість за останні 4 роки.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *