На Київщині тимчасову роботу отримали понад 5,1 тисяч громадян

Зусиллями Київського обласного центру зайнятості від початку року 1655 осіб узяли участь у громадських роботах та 3446 – в інших роботах тимчасового характеру.

“Тимчасові роботи є однією з форм соціального захисту безробітних. Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт”, – зазначає директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Такі роботи хоч і не потребують спеціальної кваліфікації, але виконуються на договірній основі – причому на добровільних засадах.

Сенс такої форми соціального захисту полягає і в тому, що оплата за фактично виконану роботу не може бути меншою за мінімальний розмір зарплати, встановлений законом, роз’яснює КОДА. На осіб, зайнятих на громадських роботах, поширюються соціальні гарантії – право на пенсійне забезпечення, виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності тощо.

Окрім того, тимчасова зайнятість дає можливість зареєстрованим безробітним у період перебування на обліку в службі зайнятості отримувати додатковий заробіток, працюючи безпосередньо у своїх населених пунктах. Допомога по безробіттю в цьому разі не скасовується.

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *