На Київщині масажистка з Донецька “нажнивувала” 7 тисяч тонн кукурудзи

Зернова афера у Київській області – з регіону на одеські елеватори, для експорту за кордон, направлено сім тисяч тонн кукурудзи. І зроблено це було на підставі фальшивих документів.

Як стало відомо з інформації обласної прокуратури, сьогодні триває досудове розслідування у кримінальному провадженні (фіктивне підприємництво). В полі зору слідчих – “липова” фірма, яка забажала продати за кордон кукурудзу. Аферисти підсовували аграріям зовнішньоекономічний контракт з іноземцями щодо купівлі-продажу кукурузди, на підставі якого зерно незаконно закуповували за готівку у сільгоспвиробників, а потім транспортували до складів морського порту в Одесі для подальшого зберігання та експорту. Операції проводили без сплати обов’язкових платежів до державного бюджету України.

Під час розслідування з’ясували, що фірму очолює пані, яка фактично знаходиться на тимчасово окупованій території у зоні проведення АТО, працює в косметологічному салоні Донецька. І нібито вона кукурудзяний контракт не підписувала.

За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури правоохоронці провели обшук на елеваторах в Одесі, вилучивши понад сім тисяч тонн кукурудзи, яка готувалась на експорт, вартістю понад 1 мільйон гривень.

За клопотанням прокуратури ця зернова продукція передана для подальшої реалізації Національному агенству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, дохід від якої буде спрямований до державного бюджету.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *