На Хмельниччині в останню путь провели захисника України Сергія Рацуна

Сотні небайдужих жителів міста Славута Хмельницької області, Славутського району  9 січня провели в останню путь земляка, захисника України, старшого солдата 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Сергія Рацуна.

Громадське прощання з Героєм відбулося в міському Палаці культури. Із сумом слова співчуття, поваги та вдячності за виховання сина родині захисника висловили міський голова Василь Сидор, командир роти, у якій служив Сергій, Валерій Глєбов, бойові побратими Ігор Храплюк, Володимир Ружанський та заступник голови Грицівської ОТГ Юрій Семенюк.

Усі згадували Сергія як веселу й оптимістичну людину, який завжди був на передових позиціях під час  бойових дій, був мужнім та кмітливим.

Останню дорогу справжнього воїна люди встеляли квітами.

Поховали Сергія Рацуна на міському кладовищі із усіма військовими почестями.

Вічна шана і слава тобі, Воїне! Пам`ять про твій героїчний чин житиме вічно в серцях українців.

Довідково: народився Сергій 28-го жовтня 1976-го року в селі Москвитянівка Полонського району Хмельницької області. Навчався в Малошкарівській загальноосвітній школі, де закінчив 9 класів, а потім вступив до Грицівського вищого професійного училища № 38. Саме там він отримав сцеціальність «тракторист» і працював за фахом у місцевому фермерському господарстві.

У 1994-му році його призвали до лав Збройних Сил України, він служив в лавах 95-ї аеромобільної бригади. Після служби працював на Славутському заводі «Будфарфор».

З початком російської збройної інтервенції, у 2014 році був мобілізований Славутським військкоматом до  Збройних Сил України та направлений у 128-му окрему гірсько-штурмову бригаду. В складі бригади брав участь у боях під Дебальцевим. Особливо відзначився в бою біля села Санжарівка за висоту 307,9 метра, яку наші підрозділи довго утримували.

У Сергія залишилися матір, брати, син та донька.

Інформація та фото пресслужби Славутського міськвійськкомату

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *