МАУ відкидає ймовірність помилки екіпажу під час катастрофи Boeing 737

Президент МАУ Євгеній Дихне висловив співчуття і зазначив, що компанія буде підтримувати сім’ї загиблих членів екіпажу та пасажирів.

Президент Міжнародних Авіаліній України повідомив, що борт Boeing 737 – це один з найкращих літаків авіакомпанії.

Він зазначив, що компанія ухвалила рішення щодо призупинення виконання власних рейсів до Тегерана на невизначений термін.

Наразі створюється комісія для розслідування і МАУ готові тісно співпрацювати зі слідством для встановлення причин катастрофи.

Лайнер перестав виходити на зв’язок через дві хвилини після зльоту.

– Це був звичайний рейс, жодних причин для хвилювання не було. У разі чогось, ми б скасували рейс, – наголосив Дихне.

Віце-президент МАУ Володимир Семенченко зазначає, що за попередніми даними, на борту літака було 167 пасажирів та 9 членів екіпажу. Серед пасажирів було двоє громадян України. Усі інші – це громадяни Канади, Швеції, Ірану та Афганістану.

– Маємо дані, що літак набрав 2400 м висоти. Помилка екіпажу мінімальна, ми її просто не припускаємо. З огляду на їх досвід, дуже складно сказати, що могло бути щось з екіпажем, – заявив на брифінгу віце-президент МАУ з льотної роботи Ігор Сосновський.

Гендиректор МАУ заявив, що компанія припиняє авіарейси до Ірану.

Пілотували рейс Володимир Японенко (командир), Олексій Наумкін (інструктор), Сергій Хоменко (другий пілот). На рейсі працювали ще шість бортпровідників.

Перед вильотом екіпаж відпочивав в готелі.

Нагадаємо, вранці 8 січня в Тегерані незабаром після зльоту через технічні неполадки розбився літак Boeing 737 Міжнародних авіаліній України, ніхто не вижив.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *