Львівські лікарі отримали патент на лікування коронавірусу спиртом
Лікарі зі Львова Анатолій та Олександр Невзгоди отримали патент на лікування ковіду. Невдовзі він буде переоформлений на винахід.
“Це буде український винахід. І він піде у Європу”, — заявив Анатолій Невзгода виданню Високий Замок.
“Мій батько був військовим лікарем, майором радянської армії. Я його запитував: “Під час війни, на фронті, було багато хворих на пневмонію. Як ви їх лікували?” Каже: “Брали 33-відсотковий медичний спирт, розчиняли у фізрозчині або у воді для ін’єкцій, і капали внутрівенно…”, – розповів львівський пульманолог.
За словами Анатолія Невзгоди, алкоголем він лікується й тоді, коли відчуває, що от-от захворіє. “Беру маску, на маску наливаю пів чарки або самогонки, або горілки, або коньяку, прикладаю до обличчя і дихаю 5 хвилин — вдих ротом, видих носом. Якщо навпаки, то обпечете ніс. І так три-чотири рази на день. Це якщо людина хвора. Якщо здорова, то дихати спиртом треба до роботи і після роботи”, — розповів він.
За словами Анатолія Невзгоди, найбільше на коронавірус хворіють ті люди, які боїться захворіти. Тому, на його думку, потрібно перестати боятися і розібратися.
“Просто від вірусу людина не вмирає. Вона помирає, тому що має двобічну пневмонію. Якщо цю пневмонію лікувати добре, все буде гаразд. Американські колеги завжди кажуть: «Перші 24 — золоті години». Треба у перші 24 години, коли поставили діагноз, провести лікування. Бояться не самого ковіду, а наслідків. А які наслідки? Пневмонія. А що, ми не вміємо пневмонію лікувати? Вміємо!”. — Розповів Анатолій Невзгода.
Також він додав, що для того, аби заразитися коронавірусом, контакт із хворим повинен бути не менше, ніж 15 хвилин.
У нас зараз, по суті, формальний карантин, але річ навіть не в тому. Вірус — це система. А проти системи треба воювати системою. Є латинська приказка — сила силу силою. Говоримо про протоколи лікування. А має бути насамперед протокол обстеження. Латиняни казали: хто добре діагностує, той добре лікує. Що, пневмонія якась інакша? Збудник інший.
Це є пневмонія — запалення альвеол. Хоча я особисто вважаю, що це гострий васкуліт — ураження судин. У такому випадку найбільше допомагають не антибіотики, хоча ми даємо антибіотики. І навіть не противірусні препарати, ми їх теж даємо. Найбільше допомагають гормони. Дексаметазон. Американці почали дуже широко його використовувати.
Ми повинні бути свідомі, що ковід нікуди не зникне, він залишиться з нами і надалі. Буде, як з іспанським грипом. Навчимося жити з ним.
Мені подобається американський вислів: «Моя маска рятує твоє життя, а твоя маска — моє». У всіх громадських місцях людина має бути в масці! Якщо людей більше, ніж двоє — це вже громадське місце. Тому треба ходити у масці, – радить лікар.