Київ зустріне «Євробачення» оновленою Поштовою площею (+фото)

До початку травня на Поштовій площі Києва буде розширено і облагороджено прогулянкову зону від Володимирського узвозу до набережної Дніпра.

Про це київський міський голова Віталій Кличко заявив під час перевірки робіт на Поштовій площі.

«Ми перебуваємо на Поштовій площі, де закінчується процес реконструкції. До «Євробачення» ми відкриємо її у належному стані. Це сьогодні – одне з улюбленіших місць відпочинку киян та гостей міста.

І Поштова площа стане однією із точок, яка зв’яже туристичний маршрут від арки Дружби народів до Подолу. Також тут можна буде сісти на річковий трамвай, який теж запрацює в травні. Наше завдання – використовувати туристичний потенціал міста, і ми продовжуємо працювати над тим, аби зробити Київ сучасним, комфортним європейським містом», – наголосив мер столиці.

Окрім того, на верхній частині пішохідної зони, що прилягає до Володимирського узвозу, встановлять скульптуру: троє хлопчиків та дівчинка граються корабликами на мапі міста Києва (автор Володимир Журавель). «Це прообраз Кия, Щека, Хорива та їхньої сестри Либеді», – зазначив Кличко.

Нагадаємо, що з початку реконструкції Поштової площі споруджено першу чергу естакади та тунельний шляхопровід, перекладено інженерні мережі: електричні, зв’язку, водопровід, дощову та господарчу каналізації, тепломережу, газопровід тощо.

Також облаштовано верхні шари дорожнього покриття та встановлено дорожні знаки, проведено благоустрій набережної, частково встановлено зовнішнє освітлення об’єкта. Крім того, план реконструкції передбачає будівництво підземного пішохідного переходу через Боричів узвіз. Будуть прокладені нові інженерні мережі, відреставровано Поштовий будинок.

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *